Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego - Wrocław Cena: 99.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Miasto: Wrocław
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.02.20
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

Nie działa kosiarka, a tu środek sezonu? Potrzebujesz wysokiej jakości piły spalinowej, a Twoja dawno nie była używana? Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden w miejscowości Wrocław.

Oferta dedykowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do firm, którzy dbają o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo na podstawie wieloletniego doświadczenia, które urzeczywistniamy non-stop od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. silników: Honda, Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia najniższe ceny oraz satysfakcję. Dodatkowo nasza oferta opiera się na sprzedaży stacjonarnie i online. W naszym sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową stronę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama