Rejestracja
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu Cena: 99.00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Miasto: Wrocław
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Potrzebujesz profesjonalnej pilarki spalinowej, a Twoja zepsuła się? Zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden w mieście Wrocław.

Podaż firmy dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy dbają o ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest w dodatku naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek zapewniając stuprocentowe bezpieczeństwo na podstawie wieloletniego doświadczenia, które urzeczywistniamy non-stop od 1991 roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także samojezdnych kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny, m.in. takich silników, jak: Honda, Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz satysfakcję z usług i/lub produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnej oraz on-line. W naszym sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie zaopatrzyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na firmową witrynę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama